KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3108695
nr 310 8695
Blandteknik
R. Högfeldt, osignerad, barnporträtt, 21x19
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 april 2004
18/4 17:58:37
100 kr
19/4 13:33:26